Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Penzion Santov

 v obci Malá Bystřice

2 budovy, 83 915  pozemků

Popis nemovitosti

Pension Santov se nachází v klidném prostředí Moravských Beskyd v obci Malá Bystřice. Na vrcholku této obce leží osada Santov (620 m. n. m.). Zde stojí uprostřed lesů, malebný pension. Pension se využívá k celoročnímu pronájmu k pobytu rodinami s dětmi či jiných skupin. Až k pensionu vede zpevněná cesta. V zimě je zde nutností vybavit se sněhovými řetězy. Přímo u chaty je parkování minimálně pro 7 osobních automobilů.

Pension se skládá ze dvou staveb (chalup). První původní chalupa o zastavěné ploše 230 m2 a užitné ploše 293 m2 nabízí sedm pokojů ve dvou patrech. V přízemí je velká společenská místnost, koupelna, 2 x WC, sauna, venkovní terasa a technická místnost. Dále jsou v přízemí čtyři pokoje. Dva po dvou lůžkách a jeden 3 lůžkový. Před tímto pokojem je ještě průchozí jednolůžkový pokoj. V prvním patře jsou tři pokoje. Dva pokoje mají 2 lůžka a jeden pokoj má 5 lůžek. Druhá nová chalupa o zastavěné ploše 150 m2 a užitné ploše 224 m2 nabízí v přízemí společenskou místnost s krbem. Dále v přízemí jsou technické prostory s plně vybavenou dílnou, skladem sportovních a zahradních pomůcek. Nad těmito prostory se nachází velmi prostorný byt o 3 pokojích a kuchyni. V současnosti je využíván pro správce pensionu.

Na pension navazují různé druhy pozemků - orná půda, lesy, louky, zahrady. Jejich rozloha činí celkem 83 915 m2. Objekt pensionu byl postaven v roce 1920. V roce 2003 byl kompletně opraven do dnešní podoby a to tak, že z původního domu zůstalo jen část základů a znovu použité dřevěné trámy. Vybavenost: Zděná budova je vybavena tepelným čerpadlem vzduch voda a dále elektrickým kotlem, který kombinuje tyto dva způsoby vytápění. Další možností je vytápění v krbu, který má krbovou vložku Jotul o výkonu 15 KW. Oba objekty čerpají vodu z vlastního vrtu na pozemku, přibližně o hloubce 36 m. Kanalizace z obou budov je svedena do vlastní čističky odpadních vod. Jímka je tříkomorová s přepadem do filtrů a drenážního vsaku. Druhá budova technického zázemí a bytu 3+1 se společenskou místností je vytápěna elektrickým kotlem a ústředním vytápěním a je rozvedena po celé budově. Možností je také vytápěn krbem a krbovou vložkou se tak dostane teplo do celého objektu. Pension také nabízí bazén, dětské hřiště, sportoviště - kurt na volejbal. V neposlední řadě nabízí také sklípek, který je umístěn pod volejbalovým kurtem.

Pokud máte zájem navštívit stránky pensionu, které jsou vytvořeny za účelem rezervace, podívejte se zde: http://santov.cz/. Objekt je celoročně obsazen, má stálou klientelu a klienti si jej hlavně doporučují. Pension má již léta zavedené jméno. Není příliš objektů, které nabízí takovou možnost obsazenosti 17 ti osobami. Dále se dá kapacita rozšířit o byt v druhém objektu, který se v současné době nepronajímá. Nabídku pensionu Santov lze pojmout několika směry. Jedna z možností je kombinace vlastního bydlení a pronajímání budovy pro 17 osob, tak jak to využívají současní majitelé. Další možností je pronájem obou budov současně. Variantou také připadá využívat jako velké rodinné sídlo. Nespornou devizou pensionu je jeho jedinečná poloha. Pokud Vás nabídka čímkoli osloví, neváhejte mne kontaktovat, rád Vám sdělím podrobnosti.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka nemovitosti

https://virtualever.com/vp2801/index.htm

Kontakt

david.vasicek@alvareal.cz

+420 608 772 407


Kontaktní formulář

Stáhnout PDF