Realiťák roku

Reference


Dear David, Now that we are nearing the end of the process of purchasing our house from you, I wanted to formally thank you in writing for the support and professionalism that you and your team have given to me, in making the purchase as smooth as is possible. Moving to a new country was made easy by AR. Despite the complexities faced by a non Czech Citizen, you have gone above and beyond to ensure that the house eventually became a reality. Without your personal support, we would not have been able to purchase the house, and your extreme patience (especially with me). Alva-Real is a company with the undoubtedly the right values – personal approach, and you really do take care of your customers. We are now in our house, and very happy – you really have done a great job, for which I thank you. I look forward to many years at the new house. If you post my note to your internet site – my recommendation to any one reading this letter – I placed implicit trust in Alva, and was rewarded. This is a company to work with, and I look forward to doing so again in the future. If you have any future English speaking customers, then I would be more than happy to speak to them to confirm my comments, and to help in any way. With best regards (S Pozdravem), from a very satisfied customer. David

David Moor - prodej domu v Hostěrádkách - Rešově

Dovolím si služby společnosti ALVA REAL s.r.o a jmenovitě pana makléře Davida Vašíčka zhodnotit velmi kladně. Čeho si cením: Ochota kdykoliv komunikovat, možnost dohody na podání ruky i nad rámec smlouvy (to se v dnešní době nevidí u každého), přátelský přístup, ochota vyjednávat s prodejcem o ceně. Koupě naší nemovitosti nepatřila mezi nejjednodušší transakce, protože bylo nutné řešit úpravy vlastnictví u společné části nemovitosti. Děkuji panu Vašíčkovi za jeho nasazení a vyřízení. Rovněž děkuji slečně Šáškové za vyřízení papírů pro podání daně z nabytí nemovitých věcí.

Petr Kočiš - prodej domu v Břeclavě

Výborný člověk, vřele doporučuji

Tomáš Růžička

Jako realitní kancelář Vás řadím na špičku. Jednání s Vámi bylo pro klientku i pro mě, jako zástupce banky, velmi příjemné.

Veronika Skalická

Pro mě je David Vašíček hlavně slušný člověk a jedná v zájmu klientů. Děkuji.

Tomáš Kuda

"Zcela profesionální jednání pana Vašíčka vedla k naprosté spokojenosti při koupi nemovitosti. Pana Vašíčka mohu s čistým svědomím každému doporučit."

Paní Ivona

Velmi příjemný, spolehlivý, udělal vše , tak jak jsme se domluvili. Vyšel vstříc mým potřebám a požadavkům a vše proběhlo snadno rychle v pořádku. Prezentace nemovitosti byla velmi pěkná. Velká spokojenost je i na straně kupujících. Zařídil vše tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Mohu jen doporučit a pochválit. Velké plus dávám i za to, že vše proběhlo v poklidu, aniž jsem musela navštívit realitní kancelář vzdálenou ode mne cca. 120 km. Komunikace poštou, telefonem, emailem byla vždy rychlá a spolehlivá. Mohu jen poděkovat. Pan Vašíček napravil mé negativní smýšlení o realitních makléřích. Doporučuji, doporučuji."

Majitelka domu Horní Dubenky

Pane Vašíčku, dodatečně Vám chci poděkovat za skvělou spolupráci při prodeji naší nemovitosti. Kladně hodnotím Váš osobní přístup a jednání. Vaši realitní společnost bez váhání mohu všem doporučit. Přeji Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě.

Poděkování od Ilony a Bohumila Vystrčilů

Na dobré a sympatické lidi se dobře vzpomíná :-). Ulehčil jste mi jedno období života a ušetřil spoustu starostí. Celý prodej a spolupráce s Vámi byla moc fajn. Jsem ve spojení s majiteli, jsou spokojeni, pomalu zahájili rekonstrukci, tak se i dům po spoustě letech dočká řádné péče a rekonstrukci. Já osobně jsem zastánce renovace starých domů, jsem proti výstavbám nových a nových a zabírání dalších pozemků zbytečně. Měl by existovat program který by podpořil prodej starých domů, ať již ke zbourání a využití parcely, nebo obnovy. Do Dubenek jezdíme, tak je milé mít možnost náš dům navštívit a potkat se s milými majiteli. S tou úplně první nafrněnou zájemkyní by to asi neklaplo :-). Takže je vše nejlépe jak mohlo být. Ať se Vám i nadále daří a Váš osobitý lidský přístup Vám přináší jen samá pozitiva a úspěchy.

Poděkování od paní Levové

S Davidem Vašíčkem jsem byla maximálně spokojena při prodeji chaty v Ochozi u Brna. Opakovaně využívám jeho služeb. Chatu jsem přes pana Vašíčka před léty koupila a nyní jsem ji ve spolupráci s ním prodala. Velká spokojenost s jeho službami. Vybrala jsem si ho protože jednal vždy slušně a vstřícně. Doporučila bych jej hlavně pro jeho poctivé jednání.

Poděkování od manželů Žvákových

Prodej domu v Ivani: Pan Vašíček je opravdový profesionál, jednoznačně doporučuji.

Pan Draška

Prodej bytu v Brně Židenicích: Pan David Vašíček je určitě člověk na svém místě. Vyšel mi ve všem vstříc, poradil a pomohl zařídit co bylo potřeba. Moje spokojenost byla velká. Obrátila bych se na něj v dalších případech a doporučila ho svým známým.

Jiřina Lipská

Pronájem bytu v Brně: Jménem svým i naší dcery a její rodiny chci ze srdce poděkovat panu Davidu Vašíčkovi za jeho nevšední a na výsost profesionální, navíc vysoce lidský přístup, coby dobré duše celé RK ALVA REAL. Bylo mi ctí seznámit se a posléze i párkrát využít na doporučení mé dobré známé jejich vzorné služby.Zejména v posledním případě, kdy se jednalo o úspěšný pronájem bytu, bylo vše vyřízeno velmi vstřícně a nadstandartně, s maximálním nasazením, ochotou, neuvěřitelnou rychlostí a elegancí k naprosté spokojenosti všech zúčastněných stran.Po vícero různých zkušenostech s podnájmy a jednáních z dalšími RK, opravdu nemohu jinak, než p. Davida Vašíčka jedině vřele doporučit i jiným klientům a to s plnou důvěrou...kéž by takto výborně a spolehlivě dokázali pracovat všechny firmy a instituce i celý stát!..... P.S.: přeji též stálé štěstí v dalších budoucích aktivitách a co nejvíce spokojených nadšených klientů.

MVDr. Isabela Wallo a ing.arch. Markéta Svěráková-Wallo

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Průvodce prodejem nemovitosti

zpracováním osobních údajů